Stoksuz E-Ticaret

Aşağıda ki şemada görüceğiniz gibi arada ki komisyoncu görevini üstlenmektesiniz. Mahallenizde ki marketi örnek olarak görebilirsiniz, toptancıdan ürün gelir ve market komisyon ekleyerek reyona ürünü yerleştirir. Biz bunu dijital ortamda gerçekleştirmekteyiz.

Stoksuz E-Ticaret'i Kimler Yapabilir?

7’den 70’e herkes e-ticaret yapabilir. Ev hanımı, öğrenci veya çalışan olabilirsiniz. E-Ticaret’e başlamak için başlangıçta şirket olmanız gerekmez. Adınıza sanal pos kurulumu yapmaktayız. Ödemeler haftalık olarak hesabınıza yatar. Tek yapmanız gereken iletişime geçmek.

Paket İçeriği

Domain + e-ticaret sitesi + logo tasarımı + banner tasarımı + instagram yazılımı + ürün desteği.

Ürünler hazır olarak sitenize aktarılır ve satış yapmaya başlarsınız. Kendi geliştirdiğimiz instagram yazılımı sayesinde e-ticaret sitenize ziyaretçi çekerek satış yaparsınız. Yazılım tanıtım videosunu izleyerek çalışma mantığını anlayabilirsiniz.

Müşteri siparişi size geçer ve biz tam faturalı, ücretsiz kargo olarak ürünü müşterinize kargolarız. Hakedişiniz çarşamba günleri hesabınıza yatar.

Paket fiyatı 1750 TL’dir. Kredi kartına 12 taksite kadar taksitlendirebilirsiniz. Nakit ödeme yapmak istiyorsanız telefon üzerinden ulaşabilirsiniz. 05541114194 veya whatsapp butonuna tıklayarak bize ulaşın.

E-Ticaret Temaları

Başlamak için bir tane tema seçmeniz gerekiyor, temaları incelemek için tıklayın!

Bilgilerinizi bırakın sizi arayalım!

    Rother Bilişim

    Rother Bilişim müşterilerine e-ticaret altyapısı sağlar ve ürünlerin pazarlanması ve bilinirliğin arttırılması konusunda A’dan Z’ye hizmet verir.
     
    WhatsApp chat