SEO Ajansı

Google SEO hizmeti verirken ekip çalışması ve operasyonel mükemmellik çok önemlidir. Öncelikle amaçlarımız sistem üzerinde doğru analizleri uygulamak ve verileri incelemek, uzman ekibimizle beraber hedef rotasını çizmek, sektördeki pazarı ve rakipleri irdelemek, daha sonra ise iş planını son bir kez komple gözden geçirip faaliyete geçmek. 

Rother Bilisim ekibi olarak SEO sürecinde takip grafiğimiz özenle incelenir. Web siteniz için özel planlamalar, en kısa yoldan başarıya ulaştıracak yol haritaları, düşük maliyetli fiyatlarla kalitenizi yükseltmek ve sektördeki rakiplerinizin önünde olmanız için Rother Bilisim ekibi her zaman yanınızda olacaktır. 

Global dünyada ticaret neredeyse tamamen internet ağının üzerinde dönmektedir. Bütün dijital pazarlama hizmetlerinin temelinde markanın bilinirliği ve güvenirliği yatar. Google aramalarında web siteniz ilk sıralarda ise müşteriler tarafından da daha çok tıklanmaktadır ve büyük bir firma olarak kabul edilmektesinizdir. Yani web sitenizin en üst sıralara gelmesi için en önemli olan madde seçilen anahtar kelimelerdir. 

Hangi sektör için hizmet vereceksek, öncelikle o sektördeki işlemleri, firmaları, pazarı inceliyoruz. Böylelikle sektörü tanımış oluyoruz ve daha kaliteli çalışmalar yapıyoruz.

Anahtar Kelime ve Backlink

Rother Bilisim ekibi olarak anahtar kelimelerin tespiti, SEO hizmeti sunacağımız web sitenin işlemlere başlamadan önce kaçıncı sırada olduğu, sektördeki rakiplerimizin analizi, hedeflerimizi ve iş rotamızı çizdikten sonra site içi optimizasyon (On Page SEO) çalışmalarına geçiyoruz. 

Site içi optimizasyon, web site sayfasındaki her alanı ve her bir faktörü SEO uyumlu hale getirmektir. İçerik çalışmaları, site içi linkler, doğru etiketler, SEO uyumlu URL yapılanmaları gibi birçok konu site içi optimizasyon devresinde en doğru şekilde tamamlanıyor. 

Rother Bilisim ekibi olarak, web siteniz için en doğru olan bütün URL’leri Google algoritmalarının da desteğini alıp yoğun bir süzgeçten geçirerek çıkartıyoruz. Sayfa başına düşen anahtar kelimeler, multimedya öğelerine sıkça yer vermek, responsive dizâyn kullanmak, sosyal paylaşım butonları, ziyaret süresini artırmak, kaliteli içerikler üretmek gibi temel noktaları en ince ayrıntısına kadar inceleyip sizlere sıfırdan bir sayfa kuruyoruz ve web sitenizin sıralamasını yükseltiyoruz.

Optimizasyon

Site içi optimizasyon aşamasını tamamladıktan sonra backlink aşamasına geçiyoruz. Backlink, bir web sitenin başka bir web sitesine verilen linktir. Sitenizin içerisinde yer alan özgün ve kaliteli içerikler, zamanla başkaları tarafından fark edilir ve yayılmaya başlar, yani bir bakıma başkaları tarafından tavsiye edilir. Backlink’iniz ne kadar kaliteli ise web siteniz de o kadar kaliteli ve kıymetli bir konuma gelir. 

Google’ın meşhur PageRank algoritması, backlinklerin bir web sitesine olan etki katsayısını hesaplayan önemli bir buluştu. Ve Google bu buluş sayesinde, diğer arama motorlarından çok daha doğru sonuçlar göstermeye başladı ve dünyada lider arama motoru oldu.

Backlink çalışmalarımızı yaparken her web siteye özel olarak SEO uyumlu özgün ve kaliteli makaleler yazıyor ve teslim ediyoruz. 

Web siteniz için yapmış olduğumuz bütün çalışmaları sizlere raporluyor, böylelikle web siteniz üzerindeki işlemleri, ziyaretçi sayılarını, sayfalarınıza hangi anahtar kelimeleri kullandığımızı görebiliyorsunuz. Rother Bilisim ekibi tüm yapılan incelemeleri, site içi uygulamaları ve geçirdiğimiz süreçleri sizlere tek tek, tüm detayları ile raporlamaktadır ve marka değerinizi yükseltmektedir.

Profesyonel SEO Ajansı ile Çalışmanın Faydaları

 • Profesyonel bir SEO ajansı ile çalışarak işletmeniz adına kişiselleştirilmiş çalışmalar alabilirsiniz. Bu sayede spam riski oluşturabilecek çalışmalardan uzak durmuş olursunuz.
 • Fiyat/Performans kriteri göz önüne alındığında reklam çalışmalarına harcayacak olduğunuz bütçe gün geçtikçe azalış eğilimi içerisinde girecektir.
 • Profesyonel SEO ajansının uzman personelleri ile çalışılması sayesinde Google algoritmalarında olabilecek ani değişimlere karşı sitenizi olabildiğince hızlı bir şekilde hazır hale getirebilirsiniz.
 • SEO ajansı bünyesinde yer alan uzmanların günlük, haftalık, aylık hatta yıllık detaylı raporlamaları sayesinde zahmetsiz bir şekilde şirketinizin ne durumda olduğunu gözlemleyebileceksiniz.
 • SEO ve Dijital pazarlama alanında olan yenilikleri danışmanlık hizmetleri sayesinde takip edebilme fırsatına erişebilirsiniz.
 • Ürün ve hizmet satışlarınızın beklediğinizden çok daha hızlı bir ivme yakalayabilmesine olanak tanıyabilirsiniz.
 • Rakiplerin durumu sürekli takip edilir ve rakip analizleri doğrultusunda stratejiler belirlenebilir.
 • Güncel profesyonel SEO araçlarının kullanılması sağlanır.
 • Organik arama sonuçlarında üst sıralarda yer alınması sayesinde potansiyel müşteri gözünde marka imajı güçlendirilir.
 • Profesyonel SEO ajansı uzmanları ile çalışılması sayesinde sitenin organik trafiği ciddi bir artış gösterir.
 • Yine kaliteli bir SEO ajansı ile çalışmanız halinde ticari hayattaki hedeflemiş olduğunuz noktalara ulaşabilmek daha da kolaylaşır.
 • Profesyonel SEO ajansı ile çalışılması halinde rakiplerinizden gelebilecek saldırılara karşı önlem almayı başarmış olursunuz.
 • Maliyet avantajının yanı sıra zamandan da önemli bir şekilde tasarruf etmiş olursunuz.
 • Kurumsal marka kimliğiniz hızlı bir yükseliş eğilimi içerisine girer.
 • Son olarak profesyonel SEO ajansı ile çalışılması sayesinde sitedeki ani düşüşlerin nedeni hızlı bir şekilde tespit edilir ve sorunun en kısa sürede düzeltilebilmesi için çalışmalar başlatılır.

Rother Bilişim

Rother Bilişim müşterilerine e-ticaret altyapısı sağlar ve ürünlerin pazarlanması ve bilinirliğin arttırılması konusunda A’dan Z’ye hizmet verir.
 
WhatsApp chat