PayTR

Sanal pos uyumlu, internet siteleriniz için en pratik ve kolay şekilde ödemesini gerçekleştiren bir uygulamadır oldukça hızlıdır.  Ücretsiz olarak sanal pos uygulamasını en hızlı bir şekilde sizlere sunarlar. Hemen başvuru yapıp ücretsiz yararlanabilirsiniz, herhangi bir aidat, ücret ödemeden kolaylıkla işlem sağlarsınız.
Komisyonda ise, yapılan işe göre ciro hesaplamasıyla sonuçlandırılarak işleme konur.
Kesintisiz ve yedekli alt yapıya sahiptirler, 2009dan bu yana hizmet vermektedirler, müşteri odaklıdır. Bir yarışmada kazananlar listesinde ilk 5. Sıraya yerleşmiş aynı zamanda yerli bir firmadır

Paytr Nasıl Çalışır ?

Ödeme süreçleri şu şekilde işler, öncelikle ürünler için bir web sitesi gereklidir, bunu temin ettikten sonra satışı yapılacak hizmet veyahut ürünün belirlenmesi gereklidir, sonraki aşamada ise ödeme kısmına geçilir dilerseniz ortak ödeme sayfasından yapılabilir bu işlem, dilerseniz de form doldurarak işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Paytr de üye olunmadan ödeme gerçekleştirilebilir. Ödeme durumu gerçekleşmesi, güvenlik alt yapısıyla tarafından onaya gider ve onaylanır. Ve sonrasında sitesine tamamen güvenli olduğu bilgisi aktarılır son işlemde ise, ürünü veya sunduğu hizmeti, web sitesi tarafından alıcıya sunulur.

BLOG

Call Now Button