Network Marketing Yazılımı

Satış stratejilerine uygun bir şekilde düzenlenen, lider, müşteri, girişimci gibi sistem üyesinin yapılan tüm satışlarının, primlerini, hesaplayan muhasebe yazılımlarının tüm paypal, sanal pos, payu gibi ödeme adımlarının geçtiği uygun alt yapıya sahip yazılımdır.
Network Marketing yazılımı için Rother Bilişim işinin ehli olmakla kalmıyor, güncel uygulamaları ile geliştirilebilir alt yapısıyla ve esnek veri tabanıyla sizlere profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir.
Sisteminizi kurduktan sonrada sizinle irtibatta kalıyoruz, destekleyici ve çözüm odaklı ekibimiz ile sisteminizde yardımcı olunması gereken her işlemde yanınızda olmaya özen gösteriyoruz.

Oluşturduğuz siparişlerinizi görüntüleyin, yaptığınız işlemi onaylayın ve temsilci hareketi, bayinizin ve gelirinizin yönetimini kendiniz kolaylıkla gerçekleştirin. Bonus ve prim dağıtım kanallarınızı yönetebilir, tüm alışveriş sepetlerini kontrol edip, görüntüleyebilirsiniz. En çok talep gören, en çok tıklanan ürünleri detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Web sitenizi kendinize uygun, dilediğiniz gibi gerçekleştirebilir, sizlere uygun kampanyalar düzenleyebilirsiniz.

Kendi organizasyonunuzu yönetebilirsiniz. Kazancınızı ve Primlerinizi çok kolay bir şekilde görüntüleme yapabilirsiniz. Siparişlerinizi, işlem hacminizi ve tüm ekibin siparişlerini kolaylıkla inceleyebilirsiniz. Siparişlerin yönetimi veya siparişi oluşturabilir, yeni üyeler ekleyebilirsiniz.

Yazılımlara Servet Ödemeyin

Ürünlerinizin pazarlanması ve kitlenizin dijital ortamda oluşturulması ve genişletilmesi konusunda hizmet vermekteyiz. Network marketing yazılımınızı tamamladıktan sonra SEO, dijital reklamlar ve sosyal medyada organik çalışmalar ile hızlı bir şekilde websitesine ziyaretçi çekiyoruz.

BINARY KAZANÇ SİSTEMİ

UNILEVEL KAZANÇ SİSTEMİ

MATRIX KAZANÇ SİSTEMİ

BREAKAWAY KAZANÇ SİSTEMİ

BLOG

Call Now Button