Moka Sanal Pos

Moka bir sanal postur, yani kısacası, yeni internet çağımızda sanal bir ödeme şeklidir. Online ve mobil teknolojiler için çözüm yolları üretmekle kalmaz, ödeme dünyasındaki tüm yapılacak olan işlemleri hızlı ve verimli bir şekilde sunar. Moka iyi bir ödeme şirketi olarak, 2000 başvurucu firmalar arasında ödüle layık bulundu. Bu yeni nesil ödeme sistemlerinde öne çıkmayı başarmıştır. Bu denli iyi yerlere gelmiş şirket, bilindik bir firmada onunla çalışmıştır Oriflame mokayı tercih etmiştir. Sizde satışlarınızı arttırmak için, bu firmayı seçebilir güvenle hizmet alabilirsiniz. Müşterilerinizin nakit ödeme imkânı olmayabilir, KK ile bunu değerlendirmiş olursunuz ve en iyi değerlendirme platformu da mokada bulunmaktadır. Ödemelerinizi kolayca mokayla alabilirsiz.

Sanal Pos Nerelerde Kullanılır ?

Online alışveriş yaptığımızda, web sitelerinde kullanılır. Her hangi bir hizmeti, ürünü sanal pos kullanarak satış almış olursunuz. Güvenle ve kolay bir şekilde alışverişinizi tamamlamış olursunuz.

Sanal Pos Güvenlimi Sorusuna Gelince de ;

Öncelik şu şekilde işler, bir web sitesi için sanal pos uygulaması gelmesi durumunda öncelikli olarak banka belli bir güvenlik önlemini alır bu zorunludur. Bu denetimler ışığında pos uygulaması yapılır, bu denetimler gerçekleşmediği durumunda pos kullanımı olamaz. Alışveriş yaptığınız web sitelerinde dikkat edeceğiniz en önemli nokta ise SSL var mıdır diye kontrol etmektir. Son olarak da sanal pos kullanımı, normal mağazalardan yaptığımız alışverişte Kredi kartı ödemesi ile yaptığımız ödemelerden çokta bir farkı yoktur, bu denli güvenlidir, alışverişlerinizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

BLOG

Call Now Button