Bionluk

Bionluk Nedir ve Nasıl Çalışır ?

Bionluk aracı bir sitedir, komisyon üzerinden para kazandıran, Standart çalışmalarımızın dışında, serbest çalışma olanağı sunan bir platformdur. Bu platformda kişiler, yeteneklerini, işlerini, yapılabilecekleri her konu için iş fikri oluştururlar. Girişimci ve yenilikçi işverenler ile işbirliği içerisinde olurlar.

Bionluk çok hızlı sonuç vermesi, kolay ve anlaşılabilir bir dilde olması sebebiyle çok fazla ilgi görmektedir.

Bionlukta kayıt oluşturan her bir üye, kendi yeteneklerini sergileyip, ilan verebilir, kendine uygun bütçe ile satışlarını yapabilir. Kolaylıkla diğer bir alıcıya ulaşıp iş paylaşımında bulunabilir para kazanabilir. Kendi ihtiyaçlarını da belli bir ücret karşılığında yaptırabilir.

Bionluk Güvenli Bir Platform mu ?

Bionlukta iş akışı şu şekilde işler, öncelikle sitenin kendine ait havuzu vardır, iş yapılmaya başlanır, ödeme yapılır ve ödeme havuzda iş bitimine kadar bekletilmektedir. İş bitiminde işi yaptıran kişi tarafında onaylandığı takdirde ödemenin %20 bionluk hizmet bedeli kesilip diğer kalan kısmı ise işi yapan kişiye geçmektedir. Bu sebeple güvenilirliği olan bir sitedir.

Bionluk Nasıl Çalışır ?

Siteye ilk giriş yapıldığında, Freelancer mısınız? / Müşteri misiniz? Sorusu ile karşılaşırız. 

Freelancer girişi yapılacaksa; önce kayıt olunmalı, sonrasında daha çok görülmek isteniyorsa, profilinizi düzenlemelisiniz. Ayarlar bölümünden yeteneklerinizi yazabilir, tercih edilebilirliğinizi daha da ön plana çıkartabilirsiniz. Yeteneklerinizi eksiksiz doldurduğunuzdan emin olmalısınız ki doğru alıcıların size ulaşması kolaylaşsın.

Müşteriyseniz yani alıcı iseniz; aynı şekilde kayıt olduktan sonra çalışmak istediğiniz bölümleri seçerek aramaya başlayabilirsiniz.

İstediğiniz Freelancer ile doğrudan görüşebilir, iş birliği yapabilir, ilanlarını inceleyebilirsiniz veya alıcı isteği oluşturup doğrudan kendi istediğiniz iş doğrultusunda bir iş talebi oluşturup Freelancer çalışanlarını kendinize çekebilir tek, tek aramak yerine onların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz. Doğru cümleler ile istediğiniz Freelancer’ı kolaylıkla size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Bionlukta Neler Satın Alabilir veya Neler Satabilirsiniz ?

  • Logo Tasarımı
  • Seslendirme
  • Dijital ve Basılı Grafik Tasarımları
  • Makaleler, Blok yazıları, Özgün Metinler, Çeviriler
  • Web Tasarımı ve Web Yazılım
  • Tanıtım Videoları
  • Seo Hizmeti
  • Sektörsel Danışmanlık
  • Hediye Tasarımları, Hediyeler

Bionluk Seviyeleri

Bionlukta yapılan satış sayısı ve satışlarda gösterilen performans ve yorumlar niteliğinde seviye atlanmaktadır. Bu seviyeler satışları olumlu yönde etkiler, seviyeler profildeki rozete eklenmektedir böylece daha çok satış yapma ve insanlara ulaşma durumunda kişinin güvenilirliği artmaktadır.

Bionluk Seviye 1

Bu seviyede 15 günlük aktif kalma durumunda 1 satış yapılmış ve iyi bir yorum alındığı takdirde otomatik 1. Seviyeye atlanmaktadır.

Bionluk Seviye 2

Seviye 2 de ise 10 sipariş durumunda, 30 gün aktif kalma ve yorumlarında iyi olması halinde 2 seviyeye geçilmiş olunur.

Bionluk Seviye 3

Tekrar yorumların iyi olması ve 45 günlük aktiflik sürecinde 20 sipariş aldıysanız eğer 3. Seviyeye yükselmişsiniz demektir.

Süper Satıcı

Son seviyedir, 3. Seviyenin devam etmesi durumunda bionluk editörleri tarafından takip edilir ve durum bu şekilde devam ettiği takdirde satışlar, yorumlar, siparişler göz önüne alınarak, süper satıcı seviyesine yükseltilirsiniz ve bionluk tarafından sizlere sipariş desteği sağlanır.

Dijital pazarlama ajansı ve seo ajansı Rother Bilisim en gözde Bionluk üyelerinden bir tanesidir.

BLOG

Call Now Button